Hledám práci

„TOP“ 4 důvody, proč hledat práci s námi:

  1. Nabízíme Vám profesionální pomoc šitou na míru. Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, a proto Vám dokážeme poradit konkrétní postupy, jak zlepšit Vaše postavení na trhu práce.
  2. Aktivně Vám pomáháme. Klademe důraz na skutečně osobní přístup, proto se Vám budeme věnovat v průběhu celého náborového procesu. Náš zájem o Vás nekončí dnem podpisu pracovní smlouvy.
  3. Spolupracujeme s Top zaměstnavateli. Průběh výběrového řízení je vždy transparentní. Obsazované pozice odpovídají vždy skutečnosti a požadavkům daného zaměstnavatele.
  4. Snahu, potenciál a zodpovědný přístup našich kandidátů, kteří díky nám získali nové pracovní uplatnění, dokážeme ocenit. Naším cílem je přinášet Vám vedle cenných informací také zajímavé benefity.

„TOP“ služby, které Vám nabízíme:

  1. Odborné sestavení životopisu na základě vstupního pohovoru - osobní konzultace s cílem napsat, upravit a optimálně formulovat náležitosti v profesním životopise včetně grafické úpravy dle specifik kandidáta.
  2. Trénink osobních pohovorů - personální konzultant figuruje na jednu stranu jako zástupce klienta, pro kterého je volná pozice obsazována, na druhou jako hodnotitel, který posuzuje kandidátovy možnosti. Výstupem 1. kola osobního pohovoru je vylepšení celkové sebeprezentace, získání všech potřebných informací o potenciálním zaměstnavateli, příprava vhodných odpovědí na otázky.
  3. Testování a psychodiagnostika zahrnující zpětnou vazbu - zahnuje řadu nástrojů a metod včetně jejich vyhodnocení a prezentaci kandidátovi. Výsledkem je odhalení a správné využití informací, které nemusí být zjevné na první pohled, ale přesto hrají zásadní roli při výběrovém řízení.
  4. Kariérové poradenství - jedná se o poradenské služby, jejichž cílem je pomáhat při rozhodování v otázkách týkajících se vzdělávání, profesní přípravy, volby zaměstnání a rozvoji kariéry v kterékoliv fázi života.
  5. Pracovně-právní poradenství - jedná se o rady a tipy z pracovně-právní oblasti: např. specifika různých typů pracovních poměrů, náležitosti pracovní smlouvy, práce vykonávané mimo pracovní poměr (DPP, DPČ), rozvázání pracovního poměru apod.
  6. Orientace na pracovních portálech - zahrnuje především orientaci v hledání vhodných pracovních pozic na internetu, doporučení konkrétních internetových portálů dle pracovního zaměření. 

„TOP“ vzdělávací kurz:

Nedaří se Vám najít práci? Nikdo Vás nezve na pohovory po zaslání Vašeho životopisu? Máte z pohovoru strach a nevíte, jak správně odprezentovat sebe, nebo své zkušenosti a vědomosti? 

4 hodinový intenzivní a individuální vzdělávací kurz Vám novou práci najde!

Po absolvování našeho kurzu budete připraveni na:

-  zaslání vhodného životopisu na jakoukoliv pracovní pozici, která Vás zaujme
-  zvládnutí osobního pohovoru a svoji prezentaci na nejvyšší možné úrovni
-  úspěšné a bezproblémové vypracování psychologických testů
-  to všechno v soukromí naší kanceláře, ve dvojici a pod vedením profesionála z trhu práce, který bude na Vaší
   straně

Osnova:

-  základní terminologie
-  orientace na trhu práce jak a kde si hledat zaměstnání, jaký plat můžete očekávat a požadovat
-  společné vytvoření Vašeho profesního životopisu a motivačního dopisu
-  ukázka, vypracování a příprava na psychodiagnostické testy, které Vás čekají na pohovorech
-  vyhodnocení testů, podrobné vysvětlení výsledků jen pro Vaši potřebu
-  trénink osobního pohovoru vč. přípravy na tzv. "záludné otázky"
-  společný průzkum aktuálně volných pozic
-  najdeme pro Vás 5 vhodných pozic, společně na ně zareagujeme a připravíme Vás na výběrové řízení
 
Rozsah kurzu:

-  2 x 2 hodiny

 Cena kurzu:

-  1400 Kč vč. DPH 

Rezervace individuálních termínů:

-  na adrese info@top-4u.cz nebo na tel. čísle: +420  777 491 857

Novinky
Uvažujete o novém zaměstnanci? Využijte mzdovou dotaci!

Uvažujete o novém zaměstnanci? Máte zájem využít mzdové dotace? Výše a doba poskytování mzdového příspěvku, který dle svého charakteru pochází ze zdrojů EU nebo státního rozpočtu, je individuální dle konkrétního uchazeče, ale standardně se…Kontaktní formulář

Kontakty
Emailová adresa: info@top-4u.cz Telefon: +420 777 491 857 Webové stránky: www.top-4u.cz